Gotowe podziękowania dla gości komunia

Komunia – ciekawe i atrakcyjne podziękowania dla gości

Tego dnia wszystko musi być doszlifowane od zaproszeń po podziękowanie – w ostateczności Pierwszą Komunię Świętą ma się w życiu wyłącznie raz. Wypatrując inspiracji na te drugie, warto zerknąć na nasze drewniane podziękowania w kształcie gołębic czy też serc.

To proste nawiązanie do Ducha Świętego, a umieszczenie na nich daty lub imienia malucha zezwoli skonstruować rewelacyjną pamiątkę. Troszczymy się o każdy detal, zapewniamy najwyższą jakość. Aby podziękowanie było jeszcze o wiele bardziej atrakcyjne dodaliśmy do niego magnes – będzie to praktyczna pamiątka na lodówkę. Continue reading „Komunia – ciekawe i atrakcyjne podziękowania dla gości”

komunia

Podziękowania dla gości na komunię w stylu boho

Komunia Święta to istotne obrządki kościelne, które okraszone są wieloma szlachetnymi momentami. Nie da się zakamuflować, że Komunia to także imprezy powiązane z poczęstunkiem, zgromadzeniem z rodziną oraz szansa na wspólną celebrę tego znaczącego dnia. To też możliwość, aby wręczyć podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu o kształcie serca. Prezentujemy personalizowany podarunek, na który możemy nanieść imię, datę oraz sentencję dziękującą rodzinie za przyjazd. Continue reading „Podziękowania dla gości na komunię w stylu boho”