Sklep z podziękowaniami dla gości

Tanie i ładne podziękowania dla gości na chrzest – oferta sklepu

Troszcząc się o każdy element organizacji chrztu świętego swojego potomka, warto zerknąć na nasze podziękowania dla gości. Symbol gołębia czy też serca po mistrzowsku wpisze się w charakter uroczystości, a pieczołowite wykonanie daje pewność, iż podarek spodoba się bliskim.

Znaczącym pozytywem proponowanych podziękowań jest możliwość ich personalizacji uwzględniająca imię czy też datę dziecka. Co więcej, mamy tu do czynienia nie tylko z drewnianą pamiątką, lecz też ozdobą pełniącą użyteczną rolę magnesu na lodówkę. Continue reading „Tanie i ładne podziękowania dla gości na chrzest – oferta sklepu”

chrzest

Podziękowania dla gości na chrzest – zawieszki, serduszka

Chrzest to nadzwyczajna uroczystość, która wymaga wielu przygotowań. Zadbaliście już o wszystkie formalności oraz poczęstunek dla członków rodziny? W naszym kraju rodzi się nowatorski trend związany z wręczaniem drobnych podarunków w formie pamiątek z danej uroczystości. Mamy zaszczyt opisać podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesu. Malutki, prosty oraz jednocześnie niezwykle pomysłowy podarunek dla gości, który do tego jest personalizowany – na magnes nanosimy imię dziecka, datę chrzcin oraz wybraną sentencję. Continue reading „Podziękowania dla gości na chrzest – zawieszki, serduszka”